در انتخاب و خرید کوله پشتی از تولیدی به چه نکاتی توجه کنیم؟

۱-هماهنگی با استایل: یکی از مهم‌ترین نکات در انتخاب کیف، تناسب آن با لباس و استایل شماست. مسلما نمی‌توانید برای تکمیل یک لباس شب به سراغ تولیدی کوله‌پشتی بروید!

۲-راحتی در حمل: برای آن‌که بتوانید مدت طولانی از حمل کیف لذت ببرید، نخست از راحت بودن آن اطمینان یابید. خیلی از خانم‌ها کیف‌های دستی را به دلیل راحت بودن به کیف‌های دوشی ترجیح می‌دهند.

۳- کیفیت و جنس کیف: شما نمی‌توانید هرماه برای خرید کیف جدید به سراغ فروشگاه یا تولیدی کیف بروید، پس بهتر است به جنس مرغوب کیف توجه داشته باشید. این نکته در انتخاب کیف‌هایی که به‌صورت مداوم استفاده می‌شوند اهمیت بیشتری دارد. به‌عنوان‌مثال موادی که در تولیدی کیف مدرسه به‌کاربرده می‌شود، به دلیل استفاده مکرر مهم‌تر از کیف شب است.

 

۴-تعداد جیب‌ها: کیف یک وسیله شخصی است و شما حق انتخاب انواع مدل‌ها

ی آن را دارید بنابراین به تعداد جیب‌های آن برحسب نیازی که دارید دقت کنید. خیلی از افراد می‌خواهند حتی تلفن همراه را در کیف جای دهند

در این صورت اگر کیف جیبی برای آن داشته باشد بهتر است و دارنده کیف می‌تواند در مدت‌زمان کم‌تری گوشی همراه را از کیف خارج کند.

۵-رنگ و مدل: به رنگ و مدل کیف در حین خرید دقت کنید تا با اکثر لباس‌هایی که دارید قابل ست شدن باشد و بتوانید برای هر مجلس یا مجلس خاصی آن را با  خود همراه داشته باشید.

۶. اندازه و ابعاد کیف: مدت‌زمان استفاده از کیف و حجم وسایل مورد نیازتان را در نظر گرفته و متناسب با آن، کیف خود را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید به مدت طولانی در بیرون از منزل باشید و تمام وسایل روزمره در دسترستان باشد، مجبورید کیف‌های بزرگ‌تری را با خود همراه کنید.

۷. قیمت کیف: اگر از آن دسته از افرادی هستید که بیش ‌از اندازه به استایل خود اهمیت می‌دهید و تمایل دارید کلکسیونی از کیف‌ها را در منزل داشته باشید، بهتر است به قیمت کیف‌ها نیز توجه کنید. کیف‌هایی با قیمت بالا شما را به خرید چند کیف محدود می‌کند؛ اما کیف‌های با قیمت مناسب این فرصت را به شما می‌دهد که تعداد بیشتری از کیف‌ها را در سبد خرید خود قرار دهید.

برای آن ‌که همه امتیازها را به‌صورت هم‌زمان داشته باشید و هر بار برای خر

ید کیف دچار سردرگمی نباشید، شاید بهتر باشد برندهای مختلف تولیدی کیف را بشناسید. برای معرفی یک برند معتبر در این حوزه می‌توان به تولیدی کیف گوهری اشاره کرد. تولیدی کیف گوهری توانسته است با پایبندی به استانداردها و قواعد مهم در تولید انواع کیف و ارائه قیمت‌های مناسب، به یک برند شناخته‌شده در میان متقاضیان تبدیل شود.

بر اساس نوع کاربرد و برای جنسیت و سنین مختلف، نوع کیف‌ها نیز متفاوت است و هر تولیدی کیف برحسب نیاز جوامع و افراد کیف‌های متنوعی را تولید و روانه بازار می‌نماید. مهم‌ترین انواع کیف‌ها عبارت‌اند از:

کیف پستچی: کیفی است با بند بلند و جای نسبتاً مناسب برای انواع وسایلی که در طول روز نیاز دارید با ظاهری مرتب و رسمی.

کیف دوشی: این محبوب‌ترین مدل کیف در بین زنان است و ممکن است کیف دوشی کوچک ‌یا بزرگ باشد. کیف دوشی با انواع ظاهرهای رسمی و اسپرت مورد استقبال خانم‌ها قرار گرفته است.

کیف باگت: به علت شباهت زیاد به نان باگت فرانسوی این‌گونه نام‌گذاری شده است، این کیف طول بزرگ‌تر از متعادل نسبت به عرض آن دارد. ظاهر کیف باگت در عین شیک و رسمی بودن، فانتزی نیز است.

۴. کیف کتابی: این کیف به علت جای کمی که دارد، مناسب وسایل کم است. کیف کتابی بند ندارد و باید با دست آن را نگه داشت.

۵. کیف‌دستی: بند کوتاهی دارد و باید بند آن را با دست نگه‌دارید و یا روی ساعد بیندازید.

۶. کیف اداری: فضای زیادی دارد و معمولاً به چند حالت قابل‌ استفاده است.

۷. کوله‌پشتی:

از کوله‌پشتی‌ها می‌شود در مکان‌هایی مثل مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز ورزشی ، گشت و گذار و… استفاده کرد و برای تهیه آن به صورت ارزان و بدونه واسطه مستقیم از تولیدی کوله پشتی افدام نماییم

لینک مطلب :

http://mg.tolid.co/category/%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D9%84%D9%87-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C/

short link :

https://tinyurl.com/39nzr3xv

By 22333